ul. Wrocławska 20, Nowa Sól
Drukarnia GRAF powstała w 2001 roku. Na początku głównym profilem działalności był sitodruk. W kolejnych latach dzięki ciągłej chęci rozwoju i mądrym inwestycjom oferta została wzbogacona o druk solwentowy, cyfrowy oraz offsetowy.
W obecnej chwili oferujemy Państwu każdą możliwą opcję druku od małej i dużej poligrafii poprzez reklamę zewnętrzną i wewnętrzną aż do reklamy wielkopowierzchniowej i przestrzennej.
W dniu dzisiejszym posiadamy automat do sitodruku, dwa plotery solwentowe ROLAND z możliwością wycinania oraz produkcyjną maszynę cyfrową KONICA . Dysponujemy również całą gamą drobnych urządzeń do obróbki i uszlachetniania wydruków takich jak gilotyny, laminatory, foliarki, zszywarki, bigówki i wiele innych co pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia od początku do końca we własnym zakresie.
Oprócz wszelkiego rodzaju druku oferujemy również wykonanie projektów graficznych,pieczątek konstrukcji reklamowych, kasetonów świetlnych, tablic, napisów 3D.
Zajmujemy się również montażem reklam,banerów, oklejaniem pojazdów, witryn, tablic, klejeniem tapet, itp.
Dysponujemy dwupoziomowym lokalem z dużym garażem i parkingiem dającym komfort wykonania wszelkich zleceń na miejscu oraz własnym transportem co pozwala na nieograniczony zasięg działania i ułatwia współprace z klientem.